Časté otázky o dovoze áut | Ako dovážame | DovezeneAuta.sk
143
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-143,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Časté otázky

Skladá sa záloha?

Ak sa jedná o auto na objednávku pre Vás, podľa vášho želania, je potrebné zložiť prijateľnú zálohu najčastejšie vo výške 30-50% z ceny vozidla. Na Slovensku sú firmy, ktoré si pýtajú aj 80% zálohu. Táto záloha je nutnosť, ktorú v žiadnom prípade nevieme obísť, lebo vozíme autá na mieru podľa Vášho vkusu a želania. Ak si chcete objednať náhradné diely na svoje auto v značkovom autorizovanom servise platí sa záloha vopred a to v plnej výške náhradného dielu. Doviezť auto je oveľa náročnejšie a nákladnejšie a preto to bez zálohy jednoducho nejde.

Čo v prípade, ak sa nám auto nebude páčiť?

S týmto prípadom sme sa ešte nestretli. Robíme všetko pre spokojnosť našich klientov a podrobne v rámci našich možností ich informujeme o stave vozidla. Ešte pred kúpou auta zákazníkom posielame fotografie auta s technickým popisom. Ak by ste však na aute našli niečo podstatné, závažné o čom sme Vás neinformovali, máte nárok na zľavu, alebo odstúpenie od zmluvy a vrátenie zálohy. Naši zákazníci sú s našou prácou a prístupom spokojní, o čom svedčia aj naše referencie.

Ak auto priveziete, musíme ho prevziať?

Táto otázka je často zbytočná. Ak si niečo objednáte, zaplatíte zálohu a my splníme všetko čo sme si zmluvne dohodli, nie je dôvod auto neprevziať. Ak by ste si našli nezmyselný – špekulatívny dôvod o zálohu prichádzate.

Dávate záruku na autá?

Záruka na pôvod a skutočný stav nami dovezeného auta je pre nás samozrejmosťou. Tiež dávame záruku na možné skryté vady.

Kde máme záruku, že nám doveziete dobré auto?

Našou zárukou je dobré meno našej firmy. Od začiatku nášho pôsobenia na trhu sa snažíme robiť našu prácu zodpovedne a s dobrým výsledkom.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?