Naše služby

Servisné služby

V našej oblasti podnikania sa stále rozširujeme a snažíme sa napredovať. Ponúkame Vám kompletný servis služieb a starostlivosť o vaše auto aj po dovoze.

– Mechanické práce ( prehliadky , opravy )
– Lakovacie práce
– Klampiarske práce
– Montáž autofólií
– Strojové leštenie a voskovanie karosérie

– Čistenie interiérov áut

servisné služby aj po dovoze auta
komplexné služby po dovoze auta

Administratívne služby

V rámci administratívnych služieb zabezpečujeme:

– Prihlásenie dovezených áut do SR evidencie
– Prihlásenie individuálne dovezených áut z krajín EU
– Prihlásenie áut zakúpených na území SR
– KO, STK, EK
– Úradné preklady
– Poistenie áut

Finančné služby

Vážení klienti, ponúkame Vám niekoľko možností financovania Vášho automobilu. Nakoľko sa snažíme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti našich zákazníkov, uvádzame Vám všetky možné varianty financovania automobilu. Financovanie Vášho automobilu Vami vybraným spôsobom vybavíme rýchlo a profesionálne.

BANKOVÝ ÚVER / LEASING

Táto forma financovania je najčastejšie využívaná . Akontácia začína od 20 % v závislosti od konkrétneho typu vozidla a jeho ceny. Doba trvania bankového úveru je od 18 – 84 mesiacov.
Najčastejšie naším klientom nastavujeme splátky na dobu 36 mesiacov. Samozrejme, dobu splácania si určí klient sám ,podľa svojich finančných možností. Vaše mesačné splátky Vám vopred nastavíme podľa vašich požiadaviek a finančných možností. Vieme Vám prefinancovať automobil od roku výroby 2007
Ponúkame Vám tiež možnosť predčasného splatenia úveru a to v súlade so zákonom.

SPÄTNÝ ÚVER

Máte finančné problémy a nechcete sa vzdať svojho automobilu, ktorý možno každodenne využívate a potrebujete? Máme pre Vás riešenie, produkt, pri ktorom Vám za Vaše vozidlo zaplatíme a to formou spätného financovania až do výšky 70 % z reálnej hodnoty Vášho auta. Vaše auto si tak, môžete ponechať a ďalej využívať.

Zaujali Vás naše služby, alebo máte záujem o dovoz automobilu?